Ktoś mi przysłał, więc przypomnę temat, bo to walka na śmierć i życie. Podobno wielcy tego świata chcą zmniejszyć populację o 90% za pomocą żywności i lekarstw. Jak widzę te działania to zaczynam wierzyć i bać się tego 2012r:
> Proszę, podpiszcie się pod petycją... Informacje o sprawie ponizej.
>
> Potrzeba milion głosów, aby ogłosić referendum europejskie.
>
>
http://www.eu-referendum.org/english/pe ... medies.php
>
> Z poniższych informacji wynika, że wkrótce, może już od przyszłego
> roku w UE, a więc również i w Polsce zostaną wprowadzone drastyczne
> ograniczenia w naszej wolności wyboru suplementów i dostępu do
> alternatywnej medycyny.
>
> Korporacje farmaceutyczne mające wielkie pieniądze lobbują za tym aby
> każdy suplement diety naturalne witaminy czy nawet zioła poddawane
> były skrupulatnym testom medycznym, na które po pierwsze wielu
> producentów nie stać, a po drugie wiele z tych suplementów
> technicznie nie da się przebadać metodami stosowanymi w stosunku do
> chemicznych leków - bo są ..... naturalne.
>
> Większość Europejczyków nie jest świadoma, że z końcem 2009 roku
> dostęp do naturalnych terapii, suplementów, ziół i witamin w Unii
> Europejskiej może być NIELEGALNY. Od roku 2010 możesz nie mieć
> wolnego wyboru wysokiej jakości pożywienia czy naturalnych terapii.
> Zgodnie z projektowanymi zmianami przepisów unijnych,
po 31 grudnia
> 2009 r.:> - żywność zawierająca dodatki chemiczne oraz pestycydy będzie
> mogła być nazywana żywnością ekologiczną
> - sprzedaż naturalnych witamin, suplementów mineralnych i ziół
> będzie NIELEGALNA, jak również wszelkie terapie naturalne stosujące
> te składniki
> - wszystkim zwierzętom rzeźnym będą podawane antybiotyki i hormony
> wzrostu (łącznie z hodowanymi ekologicznie!)
> - z czasem przydomowa uprawa własnych owoców i warzyw będzie
> ograniczona ścisłymi uregulowaniami i nie będzie możliwa bez
> zezwolenia;
> Ponadto planowane są zakazy sprowadzania do UE ziół i suplementów
> spoza Europy, a
więc bye bye Ajurweda, chińska medycyna, zioła
> Amazonii....
> Może się okazać że już wkrótce będą dla nas dostępne tylko
> chemia, syntetyki a hodowanie ziół w ogródku stanie się nielegalne!
>
> Wykorzystajmy dostępne Nam środki, pytajcie o to swojego
> przedstawiciela w parlamencie UE ( tak kazdy takiego posiada , można go
> zlokalizować wg, adresu zamieszkania i ma on obowiązek odpowiadać na
> zapytania obywateli) podpiszcie się pod petycjami ( w jednym z linków
> poniżej jest taka po polsku)itp. Jeżeli są wsród nas prawnicy -
> doradźcie proszę co robić.
>
> Załączam dosyć krótki - 4 stronicowy artykuł który podsumowuje te
> wszystkie proponowane zmiany. Dociekliwi znajdą tam nazwy i numery
> dyrektyw i regulacji, które już wkrótce będą nas obowiązywały.
>
> A... i nie myślcie, że będzie w krajach jakaś wielka debata na ten
> temat. Naszych polityków interesuje głownie to jak wypadną w
> telewizji i głupie afery. Pewnie nie wiecie że ostatnio została
> uchwalona ustawa o znacznie łagodząca przepisy dotyczące GMO (
> genetycznie modyfikowanej żywności) - za sprawą lobbyingu wielkich
> korporacji). I wiecie, jak wyglądały konsultacje społeczne? NIE BYŁO
> ICH WCALE!!!!
> A organizacje reprezentujące konsumentów zostały zaproszone na
> rozmowy PO uChwALENIU ustawy!
>
>
Więc działajmy!!, w Wielkiej Brytanii, powstają organizacje min, ANH
> - Alliance for Natural Health, które lobbują i to całkiem skutecznie
> i niektóre absurdalne przepisy nie zostały tam uchwalone.>
> Prześlijcie wszystkim tym, których kochacie i którym bliskie jest
> życie w zgodzie z naturą."
>
>
http://www.eu-referendum.org/polski/pet ... medies.php
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada